• ثبت شرکت در مشهد

  شهر مشهد در شمال شرقی ایران و بعنوان مرکز خراسان رضوی محسوب میشود . در دوره ای این شهر بعنوان پایتخت تلقی می شده است و در زمان افشاریان مورد توجه بعنوان مرکز کشور قرار گرفت .

 • ثبت موسسه آموزشی فنی حرفه ای آزاد

  برای ثبت موسسه آموزشی ابتدا باید حداقل 2 نفر بعنوان شریک اصلی معرفی شوند . سپس میزان سهم هر یک از شرکا و سمت آنها مشخص میشود .

 • ثبت موسسه حقوقی

  علم حقوق را میتوان اینگونه تعریف نمود که مجموعه ای از قواعد میباشد و دانش نظری حقوق بصورت تئوری را شامل میشود . دانش نظری حقوق باعث فهم دقیتر قانون میگردد .

 • ثبت شرکت در دبی

  دبی بزرگترین و موفق ترین شهردرزمینه تجارت درکشورامارات متحده عربی است. دبی درسال 1833میلادی توسط شیخ مکتوم بن بطی آل مکتوم به عنوان یک شهر بنیان نهاده شد. ازنظرموقعیت درجنوب کشورایران واقع شده است ، وچون هم به آسیا وهم به آمریکاواروپا دسترسی دارد ، یکی ازبهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری اکثر کشورهای دنیا وخصوصا ایران میباشد.

 • ثبت شرکت در کیش

  این منطقه بعنوان یکی از مناطق آزاد ایران و بعنوان مهمترین شاهراه اقتصادی بین مناطق آزاد تلقی میشود . در این منطقه بسیاری از شرکتها در حال فعالیت میباشند . این منطقه بدلیل اینکه از افراد خارجی ویزا نمیخواهد و براحتی میتوانند رفت و امد کنند در نتیجه برای افراد خارجی جذابیت خاصی برای سرمایه گذاری دارد . این منطقه 20 سال دارای معافیت مالیاتی است . در این منطقه میتوان براحتی شرکت ثبت نمود . 100 در صد سهامداران میتوانند خارجی باشند .در این منطقه میتوان براحتی معاملات ارزی انجام داد . در این منطقه میتوان خدمات پولی آسان انجام داد .

 • ثبت شرکت در قشم

  این منطقه از سال 1380 بعنوان یکی از مناطق آزاد در نظر گرفته شد . این منطقه از لحاظ تجاری بسیار حاثز اهمیت میباشد . چون در شرایط تحریمی میتواند بدون در نظر گرفتن مراحل قانونی و تشریفات زیاد واردات و صادرات انجام گیرد . ثبت شرکت در قشم آسان میباشد  و محدودیت برای انتقال ارز به سایر کشورها وجود ندارد .

 • ثبت شرکت در ماکو

  ماکو منطقه ای واقع در استان آذربایجان غربی و مجاور مرز و هم مرز با کشور ترکیه میباشد . ماکو در دره ای فقرار دارد که رودخانه ای با نام زنگمار از این دره میگذرد . این رودخانه شهر را به دو قسمت تقسیم میکند . که بخش جنوبی در دامنه کوه قیه و بخش جنوبی در دامنه کوه سبد قرار گرفته است بوطر کلی شهری کوهستانی و سرد محسوب میشود . بدلیل هم مرز بودن با کشور ترکیه افراد ی که قضد دارند از طریق مرز زمینی وارد کشور ترکیه شوند از این شهر و از مرز و گمرک بازرگان عبور میکنند . ساکنین این شهر ترک زبان و آذری و برخی نیز کردمحسوب میشوند و همگی شیعه هستند . این شهر در زمان زرتست ماغ کوی نامیده میشد بعدا در گذر زبان به ماکو تغییر نام پیدا کرد . این شهر که به نوعی شهری استراتژیک محسوب میشود . در منطقه آزاد ماکو شامل دو شهر با نامهای خاور زمین و دامیاتتتت میباشد. از این شهر 4 کشور ترکیه ، اذربایجان، ارمنستان و ایران قابل رویت هستند .

 • ثبت شرکت در اسلواکی
  کشوری واقع در اروپای مرکزی حدود 6 میلیون نفر جمعیت دارد .این کشور عضو اتحادیه اروپاست .این کشور با کشورهای اتریش ، چک ،اوکراین مجارستان و لهستان هم مرز میباشد . این کشور تا سال 1993 چکسلواکی بوده و بعدا به دو کشور چک و اسلواکی تفسیم دشه است .این کشور 127 امین کشور وسیع دنیاست . اسلواکی، اسلونی ،لیتوانی و لتونی تنها کشورهای کمونیستی هستند که عضو اتحادیه اروپا میباشند 
 • ثبت شرکت درچین

  این کشورباتوجه به مواردفوق ورابطه بسیارخوب ومثبتی که با ایران دارد یکی ازبهترین وهوشمندانه ترین گزینه ها برای ثبت شرکت می باشد. مدارک موردنیاز جهت ثبت شرکت درچین -اسامی سهامداران و اعضا هیئت مدیره شرکت

 • ثبت برند مواد غذایی

  در تعریف مواد غذایی باید گفت هر ماده ای که با هدف نیرو رساندن و تغذیه انسان مورد استفاده قرار گیرد که اکثرا ریشه نباتی یا حیوانی دارد ماده غذایی گویند . این مواد نهایتا تبدیل به انرژی شده و مانند سوخت در خودرو عمل میکند .این انرژی میتواند جهت رشد ، نمو ، حرکت ، تفکر و ... تبدیل گردد .

 • مراﺣﻞ ثبت شرکت در عمان

  آﻏﺎز ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻳﻚ ﺷﺮﻛﺖ در ﻋﻤﺎن ﻧﻴﺎزﻣﻨﺪ ﻃﻲ ﻣﺮاﺣﻞ ﭘﻨﺞ ﮔﺎﻧﻪ و اراﺋﻪ ﻣﺴﺘﻨﺪات ﻣﻮرد ﻧﻴﺎز ﺑﻪ ادارات دوﻟﺘﻲ از ﺟﻤﻠﻪ اداره ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛﺘﻬﺎ، اداره ﻣﺎﻟﻴﺎت و اداره ﺗﺎﻣﻴﻦ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ اﻳﻦ ﻛﺸﻮر اﺳﺖ.

 • ثبت شرکت در کشور عمان

  عمان کشوری است جزو کشورهای حوزه خلیج فارس ، عرب زبان ، که در خاورمیانه واقع شده است . پایتخت این کشور مسقط میباشد جمعیت این کشور حدود 3 میلیون نفر میباشد . درآمد عمده این کشور از نفت میباشد . این کشور با یمن ، امارات ، عربستان سعودی هم مرز میباشد و با ایران مرز آبی دارد .

 • ثبت شرکت در ارمنستان

  ارمنستان کشوری که هم مرز با گرجستان ، ایران ، ترکیه ، و جمهوری آذربایجان است و مرز آبی در دریای خزر نیز دارد . این کشور زمانی جزو ایران بوده که در زمان قاجار از ایران جدا گردیده است . این کشور از لحاظ کشاورزی بسیار ضعیف میباشد .این کشور دارای منابع غنی از مواد معدنی است پایتخت این کشور ایروان میباشد . این کشور دارای آیین مسیحی میباشد.

 • ثبت شرکت در گرجستان

  اینکشور که اصطلاحا در منطقه اوراسیا واقع شده است غربا به دریای سیاه و جنوبا به ارمنستان و شمالا به روسیه و نهایتا با جمهوری آذربایجان و ترکیه هم مرز است . جمعیت این کشور حدود 4 میلیون نفر میباشد . این کشور درخواست عضویت در اتحادیه اروپا را داده است و اتحادیه اروپا در حال بررسی و تصمیم گیری برای وارد کردن این کشور به اتحادیه اروپاست .

 • مراحل ثبت شرکت در اصفهان

  عقد قرارداد با مجموعه رویال امضا وکالتنامه جهت ثبت شرکت تکمیل فرم ثبت شرکت که شامل اطلاعات زیر است : 1- آدرس شرکت : مکان اصلی فعالیت شرکت که کلیه اظهارنامه ها و دعوتنامه ها

 • ثبت شرکت در اصفهان

  استان اصفهان در میانه ایران واقع شده است و به نوعی مرکزیت دارد . این استان در مقام سوم از لحاظ جمعیت قراردارد.

 • ثبت شرکت در ترکیه
   با توجه به وضعیت بنادر و گمرکات ترکیه و حجم بالای صادرات و در برخی موارد واردات در نتیجه میتوانید با ثبت شرکت محموله ابتدا در ترکیه تحویل و سپس به ایران یا کشورهای دیگر وارد شود .
  شما میتوانید با یک نفر ثبت شرکت انجام دهید . بدون داشتن حتی یک شریک . در این شرایط میتوانید از اقامت موقت کشور ترکیه بهر مند شوید 
 • مراحل ثبت شرکت بصورت آنلاین

  ابتدا شرکا جلسه ای را ترتیب میدهند و برخی موارد را مشخص میکنند . اعم از اینکه چند نفر عضو شرکت هستند ، درصد سهم هر یک از شرکا چقدر است .

 • ثبت مادرید

  کنوانسیون مادرید ، که بر اساس پروتکل مادرید تظیم شده است ، برای تسهیل در امر ثبت برند تجاری برای هر یک از 85 کشور عضو میباشد . براساس این کنوانسیون در صورتیکه برند تجاری در هر یک از کشورها ثبت شود، شخصیت حقیقی یا حقوقی میتواند بدون حضور در سایر کشورهای عضو از کشور مبدا خود اقدام به ثبت برند نماید و با اینکار از هر گونه سو استفاده از برند تجاری جلوگیری نماید .

راهنمای ثبت شرکت