مراحل ثبت شرکت در اصفهان

عقد قرارداد با مجموعه رویال امضا وکالتنامه جهت ثبت شرکت تکمیل فرم ثبت شرکت که شامل اطلاعات زیر است : 1- آدرس شرکت : مکان اصلی فعالیت شرکت که کلیه اظهارنامه ها و دعوتنامه ها

مراحل ثبت شرکت در اصفهان

عقد قرارداد با مجموعه رویال 
امضا وکالتنامه جهت ثبت شرکت
تکمیل فرم ثبت شرکت که شامل اطلاعات زیر است : 1- آدرس شرکت : مکان اصلی فعالیت شرکت که کلیه اظهارنامه ها و دعوتنامه ها و مکاتبات میبایست در آن آدرس صورت گیرد . 2- معرفی شرکا و تعیین سمت هر یک و در نظر گرفتن میزان سهم هر یک .3- تعیین حق امضا برای هر یک از شرکا . یعنی چه کسی این حق را دارد تا کلیه اوراق تعهد آور نظیر چک و قرارداد را امضا نماید . 4- تعیین نام شرکت : که اسامی باید سه بخشی بده و از اسامی خاص باشد طبق قانون هیچیک از نامها نباید از اسامی لاتین باشد و حتما باید در فرهنگ نامه دهخدا دارای معنی باشد . 5- تعیین موضوع فعالیت شرکت : که این موضوع فعالیت باید دقیق نوشته شود از زیاده گویی در موضوع باید پرهیز شود . ضمنا عین نوع فعالیت باید در موضوع قید شود . 6- آدرس اعضا شرکت باید دقیقا با کد پستی قید شود .
سپس اوراق ثبتی توسط کارشناسان این مجموعه به طور دقیق و تخصصی تدوین میگردد . مدارکی از قبیل صورتجلسات هیات موسس و مجمع عمومی ، اظهارنامه ثبت شرکتها ، اساسنامه ثبت شرکتها ، و برای ثبت شرکت مسئولیت محدود و موسسه در اصفهان تهیه شرکتنامه نیز الزامی میباشد . هر یک از اعضا باید نسبت به تایید اوراق تهیه شده و پرینت شده از سایت ثبت شرکتها اقدام نمایند .
اوراق تهیه شده و تایید شده ، پست میگردند .سپس توسط کارشناس اداره ثبت تایید و پیش آکهی میگردد .
پس از آن بار کد پیش آگهی روزنامه رسمی در سایت روزنامه رسمی وارد و با پرداخت هزینه آگهی روزنامه رسمی صادر میگردد .
مطالب مرتبط

  [تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
  شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
  تنظیمات

  یادداشت کاربران
  درج یک یادداشت:
  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  6 + 8 = ?

  راهنمای ثبت شرکت