ثبت شرکتهای توزیعی

شرکتهایی هستند که به دو صورت سهامی خاص یا مسئولیت محدود یا تعاونی ثبت میگردند. بازهم اگر بخواهند از تسهیلات استفاده نمایند باید بصورت سهامی خاص یا تعاونی ثبت گردند در صورتیکه هم خانوادگی یا هم صنفی باشند بهتر است حتما در قالب شرکت تعاونی ثبت گردند در غیر اینصورت و در صورت عدم استفاده از تسهیلات میتوانند در قالب شرکت مسئولیت محدود که از تشریفات قانونی کمتری برخوردار است ثبت نمود .

ثبت شرکتهای توزیعی

شرکتهایی هستند که به دو صورت سهامی خاص یا مسئولیت محدود یا تعاونی ثبت میگردند . بازهم اگر بخواهند از تسهیلات استفاده نمایند باید بصورت سهامی خاص یا تعاونی ثبت گردند در صورتیکه هم خانوادگی یا هم صنفی باشند بهتر است حتما در قالب شرکت تعاونی ثبت گردند در غیر اینصورت و در صورت عدم استفاده از تسهیلات میتوانند در قالب شرکت مسئولیت محدود که از تشریفات قانونی کمتری برخوردار است ثبت نمود .
ثبت شرکتهای توزیعی
برای ثبت شرکت توزیعی تعاونی میباید قبل از ثبت شرکت  باید مجوز توزیع کالا از وزارت تعاون اخذ نمود ولی برای ثبت شرکت توزیعی به غیر از تعاونی باید ابتدا شرکت را ثبت نمود سپس اقدام به دریافت مجوز توزیع کالا از سازمان صنعت معدن تجارت استان مربوطه نمود . البته در صورتیکه این شرکت بخواهد هم زمان واردات یا صادرات هم داشته باشد باید حتما نسبت به دریافت کرات بازرگانی اقدام نماید .
شرکتهای توزیعی در زمینه هایی از قبیل توزیع محصولات دارویی ، توزیع محصولات غذایی ، توزیع محصولات بهداشتی و .... فعالیت نمایند . 
مشاوره ثبت شرکت
[تعداد رای های دریافتی :2 [امتیاز مطلب :9.01 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت :
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
5 + 2 = ?