ثبت شرکت در ترکیه

 با توجه به وضعیت بنادر و گمرکات ترکیه و حجم بالای صادرات و در برخی موارد واردات در نتیجه میتوانید با ثبت شرکت محموله ابتدا در ترکیه تحویل و سپس به ایران یا کشورهای دیگر وارد شود .
شما میتوانید با یک نفر ثبت شرکت انجام دهید . بدون داشتن حتی یک شریک . در این شرایط میتوانید از اقامت موقت کشور ترکیه بهر مند شوید 

ثبت شرکت در ترکیه

آسیایی آنرا آناتولی وبخش اروپایی آن تراکیه نام دارد.. این کشور  شمالا با دریای سیاه و  غربا با دو دریای اژه و مرمره و از جنوب غربی با دریای مدیترانه مرز آبی دارد. ترکیه با  جمهوری آذربایجان، ایران، عراق ، ارمنستان، گرجستان، و سوریه در آسیا  و بلغارستان و  یونان در اروپا هستند.
 
ترکیه بالغ بر  76 میلیون نفر جمعیت  و حکومت غیر مذهبی دارد. زبان آن ترکی استابولی و در برخی موارد کم انگلیسی ، عربی ،کردی میباشد . واحد پول آن لیر میباشد .
این کشور با توجه باینکه در اروپا واقع شده است و منابع طبیعی مانند نفت و گاز ندارد در تیجه بیشترین در آمد این کشور از توریست و دامداری و محصولات کشاورزی و محصولات لبنی و نساجی استوار است .
از آنجا که این کشور با بسیاری از کشورها در ارتباط تنگاتنک تبادلات بازرگانی و مالی میباشد در نتیجه فرصت خوبی برای بسیاری از ایرانیان میباشد تا بتوانند از طریق ترکیه با دیگر کشورها مبادله مالی داشته باشند . در این کشور نیازی نیست که حتما شریک ترک تبار معرفی نمایید . برعکس کشور امارات که حتما باید قیم اماراتی معرفی نمایید . ضمنا با توجه به وضعیت بنادر و گمرکات ترکیه و حجم بالای صادرات و در برخی موارد واردات در نتیجه میتوانید با ثبت شرکت محموله ابتدا در ترکیه تحویل و سپس به ایران یا کشورهای دیگر وارد شود .
شما میتوانید با یک نفر ثبت شرکت انجام دهید . بدون داشتن حتی یک شریک . در این شرایط میتوانید از اقامت موقت کشور ترکیه بهر مند شوید . از مزایای دیگر آن عدم نیاز به حضور مداوم در ترکیه میباشد . ضمنا نیازی به پرداخت مالیات در صورت عدم کارکرد نخواهید داشت .

شرکتهایی که میتوانید در ترکیه به ثبت برسانید:

 1.  شرکت مسئولیت محدود که حداقل با 2 نفر ثابل ثبت میباشند . دقیقا مانند قانون تجارت و قوانین ثبت شرکتهای ایران میباشد .و با حداقل سرمایه 5000 لیر تریکه قابل ثبت میباشند
 2.  شرکت سهامی خاص بالای 250 نفر
 3. شرکت سهامی خاص کمتر از 250 نفر
 4.  شرکت تضامنی که حداقل با دو نفر قابل ثبت میباشد و هر دو نفر مسئول پرداخت کلیه دیون شرکت را دارا هستند .
 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در ترکیه  : 

 1. 2 قطعه عکس تمام رنگی و پشت سفید برای کلیه شرکا
 2. کپی پاسپورت
 3.  تعیین موضع فعالیت
 4.  تعیین نام شرکت
 5. تعیین آدرس واقعی برای شرکت به همراه کد پستی
 6.  تعیین حق امضا برای شرکت
 7.  در سهم هریک از شرکا
 8.  امضا وکالتنامه وکیل شرکت در ترکیه .
 

زمان ثبت شرکت در ترکیه :

حدود 14 روز از زمان تکمیل مدارک میباشد .
 
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگذارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  برچسب ها

  ثبت شرکت در ترکیه

  مراحل ثبت شرکت در ترکیه

  شرایط ثبت شرکت در ترکیه


  یادداشت کاربران
  درج یک یادداشت :
  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  6 + 8 = ?